O mě

Vizážistika byla odjakživa mým koníčkem. Profesionálně se make-upu věnuji od roku 2017, kdy jsem absolvovala svůj první vizážistický kurz v profesionální Makeup škole Surface. Kurzy vedly zkušené make-up artistky v tomto oboru jako je Barbora Nevická, Iva Davnies nebo Angelika Faltýnková. První kurz mě velice nadchl a okamžitě jsem se do makeup artu zamilovala. Po prvním týdenním kurzu následovaly ihned další kurzy zaměřené na svatební líčení, zralou pleť, foto makeup, účesy a další...

Baví mě se v tomto oboru neustále zdokonalovat, objevovat nové trendy a techniky, proto jsem zavítala na kurzy k dalším uznávaným vizážistkám. Nikdy nezapomenu na perfektní kurz u mistrině v makeu-upu Adély Anděly Bursové dále kurz u Ariany, Ludmily Škovrové, nebo dokonalý hairstyle kurz u Mariny Jägr. Vím, že je velmi důležité se ve své práci neustále zdokonalovat a hlavně nestagnovat! Proto se už teď těším na další kurzy a doufám, že do budoucna se budu moct věnovat i maskeřině.

Nyní se nejvíce věnuji osobní klientele, především foto makeupu a svatebnímu makeupu. Působím v Praze, ale ráda za vámi přijedu kamkoliv. Neváhejte mě kontaktovat. Ráda se zapojuji i do TFP projektů, kdy si mohu vyzkoušet vždy něco nového. Nebojte se mě oslovit ani v případě charitativních projektů.

Při práci používám výhradně profesionální produkty značek Anastasia beverly Hills, Benefit, Huda Beauty, Mac, Too Faced, Kryolan a další.