Svatební líčení

Svatební editoriál

Milá nevěsto, vítej na mém webu!

Svatební makeup je pro vizážistku jednou z nejnáročnějších disciplín. Musí totiž vydržet perfektní po celý den. Ať už dojetím pláčete u oltáře, zapotíte se pod žhavým letním sluncem nebo vám prší štěstí. Každá nevěsta si prostě zaslouží ve svůj den vypadat skvěle. Proto s vámi vždy dopředu konzultuji vaše představy a přání. Aby vaše vizáž podtrhla vaši krásu v tento významný den. A to nejen ve skutečnosti, ale také na fotografiích. Tak, abyste se cítila v každém ohledu skvěle.

Svatební zkouška

S každou nevěstou se domlouvám na zkoušce makeupu i účesu. Ta probíhá obvykle jeden až dva měsíce před svatbou. Vyzkoušíme zde produkty, které budu používat ve svatební den, čímž vyloučíme možnost toho, že makeup bude příliš těžký či lehký, domluvíme se na barvě rtěnky a ostatních důležitých detailech. Díky tomu pak úprava vizáže ve váš svatební den může proběhnout bez stresu a k vaší plné spokojenosti. Proto bez zkoušky svatební servis neposkytuji.

V případě, že Vás budu také česat, zpravidla vyzkoušíme 2-3 typy účesů. Určitě je dobré mít dopředu představu o tom, jaký účes budete chtít. Inspirovat se můžete fotkami na internetu. Je vždy dobré vybírat fotky dle délky, hustoty a barvy vašich vlasů, protože stejný svatební účes bude vypadat jinak na blondýnce a jinak na brunetce. Pokud si nedokážete z účesů vybrat, je dobré alespoň eliminovat ty účesy, které se Vám nelíbí. Probereme také jak bude účes zdobený a zda budete mít závoj či nikoli.

Svatební zkouška může proběhnout u mě či u Vás, záleží vždy na preferenci klienty. Dopravu v rámci Prahy neúčtuji.

Jak se připravit na svatební zkoušku?

Každá nevěsta přijde na svatební zkoušku s umytými vlasy. Prosím umyjte si vlasy obvyklým způsobem, nepoužívejte žádné masky či oleje (ty je naopak vhodné použít až po zkoušce). Vlasy nechte samovolně uschnout, nanejvýš je vyfoukejte fénem. Vlasy prosím nežehlete, či jinak neupravujte, stejně tak nepoužívejte laky či gely. Pokud můžete na zkoušku přijít nenalíčená, bude to nejlepší. Ovšem chápu, že ne každá klientka se cítí dobře bez "makeupu". Prosím Vás proto, abyste použily jen ten makeup, který je pro Vás nezbytně nutný. Zbyde nám tak více času na samotnou zkoušku a zbytečně nebudeme odličováním dráždit očit a pleť.

Svatební den

Ve svatební den připravuji nevěstu dle jejího přání: u ní doma, v hotelu či v jakémkoli místě konání svatby. Na zkoušce se s nevěstou také domlouvám, jestli některý ze svatebních hostů využije mých služeb. Pokud nejsme domluvené dopředu na konkrétních úpravách svatebčanů, je možné, že na ně vyjde čas.

Ukázku mé práce naleznte níže. Aktuální ceník všech služeb najdete zde.

Marta a Tomáš

Iveta a Martin

Magdalena a Julien